XMT-HOME nové termosky lunch box potravín kontajnerov tepelnej bento box na obed jedna/dve vrstvy

Dostupnosť: Skladom

€16.00 €15.20

Popis produktu

Ahoj,

vitajte v našom obchode, neváhajte a vyberte si,na všetky naše produkty môžu byť sledované,ako niektorí predajcovia použitie non-sledovanie-č. metóda je určite môže ušetriť peniaze pre vás, ale bude to mať vážny problém pre chýbajúce je a nemôže byť sledované, budete tráviť veľa času a enegy pre kúpu, že veci, že to je veľmi zlé pre vaše nákupné skúsenosti, budeme vždy zvážiť kupujúcemu kúpnu skúsenosti v top priorita.

názov: nerezová oceľ lunch box( jednovrstvový/dve vrstvy)

objem: 900 ml pre jednotlivé vrstvy, 1480ml pre dvojité vrstvy

materiál: potravinársky PP, vnútorná nádrž je z nehrdzavejúcej ocele

Poznámka:ak sa nakláňať do strán všetok čas a silným otrasom, sme nemôže zaručiť tesnenie a voda bude únik samozrejme, ale normálne, ak ho dať vo vzpriamenej, je to v poriadku. to môže udržať teplotu 0.5-1hours počas 15 stupňov Celzia, v chladnom priestore, to nemôžem udržať tak dlho, takže ak si chcete kúpiť obed box pre vedenie dlho, prosím, nenechajte si túto jednu. najdôležitejšie to nie je možné používať v mikrovlnnej rúre

DOPRAVA: Náš tovar sú veľmi vhodné, prosím vás ubezpečiť, nákup, sme okamžite expedovaný. 1.Pretože Politika, uveďte vaše celé meno, ak ste Ruska.Ďakujeme za vašu spoluprácu. 2.Tovar vám bude dodaný do 5 pracovných dní od prijatia platby. 3. Ak transakcia je v Hong Kongu a Číny štátny sviatok, manipulácia čas by byť oneskorené. Prosím pochopiť. PLATBA: Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na Ona-hlada-jeho.sk ako Alipay, kreditné karty,real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. ZÁRUKA: 1.Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. 2.Ak položka je chybné v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybné v 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady. Spätná VÄZBA: Dúfal, že si nám môže dať dobrú spätnú väzbu! Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naši obchodní rozvoja .Úprimne vás pozvať na dovolenku Pozitívnu spätnú Väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme za vašu podporu!!

 • Riadu Typ: Misky
 • Vzor Typ: Pevné
 • Kapacita: <1L
 • Materiál: Kov
 • Funkcia: Eco-Priateľský
 • Kovové Typ: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Názov Značky: xmt-domov
 • Množstvo: 1
 • Technika: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Certifikácia: CE / EÚ
 • Číslo Modelu: 02411
 • Výroba: Dvojité

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie