AOKO RF Prenos Krku Starostlivosti o Pleť Vibrácií Masér Vrások, Odstránenie Fotón LED Terapia Prístrojom Krku Zdvíhacie Krásy Stroj

Dostupnosť: Skladom

€30.13 €21.40

Popis produktu

Funkcie :

Zníženie krku sa vrásky/ starostlivosť Po opaľovaní/ Skin zdvíhanie a sprísnenie/ Omladenie Pleti /Odstrániť vrásky Výživy vstup Podporujú absorpciu údržbu Stav pokožky zlepšuje Vziať toxíny Bagre kanály a zábezpek na zlepšenie krvného obehu Odvoz odpadu, pomalé starnutie

Funkcie :

1. Chvost delfína, typ, nádherné a novátorské, ale klasické. 2. Arc-tvarované lipnúť na krku a tela linky. Bezšvové masáž a energie poslať na každý centimeter krku pokožky. 3. Tri zvukové vlny vibrácií režime. 4. Model funkcia pamäte. 5. USB drôt plnenie, bezpečné a životného prostredia.

Balenie Obsahuje:

1 x Krku krásy stroj 1 x Úložný box 1 x Dvojlôžková tvárou velvet čistiacou handričkou 1 x USB drôt 1 x Návod

Tri režimy :

1. Červené svetlo / vysokorýchlostnom režime

Kúrenie, vysoké vibrácie zmysel Vibračná frekvencia: 12500 krát/ minútu Červené svetlo, aby bunky životaschopnosť zlepšiť, urýchliť krvného obehu, podporovať vlákniny bunkovom jadre kolagénu rastu. Má zjavnú účinok na hladké línie vrások a vrásky, pevnú kožu, fade out, melanín a jazva a tak ďalej.

2. Zelené svetlo / Stredná rýchlosť režimu,

Kúrenie, uprostred vibrácií zmysel, teplota 50 stupňov s 5 stupňom plus alebo mínus. Vibračná frekvencia: 9500 krát/ minútu Zelené svetlo môže zlepšiť bunky kyslíkom, podľa alternatívne funkcie, podporu tela žalúdka obehu, eskalátorov a lymfatické opuchy, a tiež má vplyv na upokojenie pokožky s rovnováhy a stability.

3. Modré svetlo / Low-speed mode

Normálna teplota, nízke vibrácie zmysel. Vibračná frekvencia: 6200 krát/ minútu Modré svetlo je najchladnejšie svetlo, to môže podporiť kombinácia albumín a avitene, aktiváciu pokožky, utiahnite voľnej kože, zmenšenie pórov, veľmi zlepšiť mastnú a citlivú pleť.

Ako používať ?

1. Základná starostlivosť o pleť, Čistenie pokožky krku, získať definované množstvo starostlivosť o pleť daubing na krku časť. 2. Bagre kanály Vybrať low-grade režim, zamiešať a vytiahnuť z nadol nahor. 3. Sprievodca produkt do hlboko Vybrať režim podľa individuálnej požiadavky.

Www.goclever.com

1. Nemôžete použiť tento produkt, keď sa nabíjanie. 2. Cítite nepohodlie alebo sa objaví abnormálne pokožky počas pomocou procesu, prosím, prestaňte okamžite. 3. Tento produkt nie je vodotesný funkciu. 4. Stačí len čistú handričku na utieranie produktu. 5. To bliká červené svetlo, keď kapacita batérie je nízka, bliká modré osvetlenie počas nabíjania, dlhý a modré svetlo, keď je nabíjanie dokončené. 6. To automaticky zavrieť po 2 minútach, ak nie je pomocou. 7. Odporúča sa použitie 5-10 minút zakaždým.

Poznámka :

Condsidering rôznych colného sadzobníka politiky z rôznych krajín , je možnosť vyrobiť dane počas colné odbavenie v niektorých krajinách. Ak je daň, prosím, pochopiť a splniť svoj záväzok.

Spätná väzba :

Prosím, kontaktujte nás čo najskôr ak nie ste spokojní s objednávkou,Budeme ponúkať naše najlepšie služby, až kým nebudete spokojní! Ak ste spokojní s položkami, venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 hviezdami ako povzbudenie.

 • Kapacita batérie: 650 mAh
 • Rechargeble: Áno
 • Materiál: ABS
 • Pracovné Napätie: 3.3-4.2 V
 • Názov Značky: AOKO
 • Doba nabíjania batérie: 2 hodiny
 • Model: ASC327
 • Čistá Hmotnosť: 67g
 • Funkcia: Teplej A Studenej Masér
 • Zdroj Napájania: Nabíjateľná Batéria
 • Výrobný proces: Stroj Vyrobený

Recenzie

Seturnage | 2020-11-12

Nice surprise Delivery is fast, everything is perfectly packed! Instruction in Chinese and English! Everything is clear, although I would like the instruction also on Russian or French). The device is working, until I tried. Very similar. On the original, if not for Chinese characters.) If you like, I will write in addition, which is how. Thanks to the seller, of course I recommend!

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie