Prípad pre Xiao Poznámka 5 Pro Auto Magnetické Sacia Konzola Prst Prsteň Mäkké TPU Zadný Kryt pre Redmi Poznámka 5 Capa Globálna Verzia

Dostupnosť: Skladom

€4.09

Popis produktu

FM . HGQ je profesionálny na Ona-hlada-jeho.sk, sme sa venovali našim zákazníkom najlepšie služby a skvelé produkty. Ak máte akékoľvek otázky o našich produktoch alebo službu, kontaktujte náš služby zákazníkom tím, budeme vždy tu pre vás! Vďaka!

►PRÍPADE PRE Xiao Redmi Poznámka 5 / Redmi Poznámka 5 Pro. Kryt je veľmi dobre do ruky a je veľmi šikovný. Na zadnej strane krytu je vybavený kovový krúžok, ktorý môže byť použitý aj ako stojan. Kryt je vhodný iba pre Xiao Redmi Poznámka 5 / Redmi Poznámka 5 Pro .

►DOKONALEJ FORME A PRÍJEMNÉ ZATLAČTE TLAČIDLÁ: kryt veľmi dobre zapadá do tvaru vášho mobilného telefónu, prevencia prachu a ochranu pred tým, aby medzi Telefónom a krytom.

►MUTI FUNKCIA: Na Redmi Poznámka 5 / Redmi Poznámka 5 Pro Kryt má nielen ochrannú funkciu mobilného telefónu. Môžete sa vždy držať telefón bezpečne v ruke, s praktickým krúžkom. Kovový krúžok na zadnej strane krytu je možné použiť ako stojan alebo podporu a možno otáčať o 360 °. To bude vždy zabezpečiť správne pozorovací uhol na displej.

►VYSOKO KVALITNÉ A EKOLOGICKÉ MÄKKÉ TPU vyrobený kryt cíti veľmi pohodlné a zabezpečuje maximálny komfort. V hornej hrany krytu je asi 1mm vyšší ako váš mobilný telefón, a tak zabezpečuje zvýšenú ochranu displeja.

►KOMPATIBILNÉ S MAGNETICKÝM MOBILNÝ TELEFÓN MAJITEĽA. Vzhľadom k vysokej kvality kovový krúžok na kryte, je vhodný pre takmer všetky magnetické mobilný telefón držiteľov. V praxi to je, keď, napríklad, mobilný telefón, je potrebné ako navigačného prístroja do vozidla. Nie je tam žiadna ďalšia inštalácia potrebné.

  • Funkcia: Anti-knock
  • Druh: Vybavené Prípade
  • Kompatibilné Značky: Xiao
  • Veľkosť: for Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro Case
  • Dizajn: Športové
  • Funkcie: 360 Rotujúce Prst Krúžok Kryt Telefónu
  • Maloobchodnom Balení: No
  • Názov Značky: FM.HGQ

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie