Veľký LCD 4 Kanálový Digitálny Kuchynský Časovač Digitálny Časovač Kuchynský Časovač odpočítavať Až Časovač tablety KT002 (biele tlačidlo)

Dostupnosť: Skladom

€13.12

Popis produktu

Digitálny Časovač Veľký LCD 4 Kanálový Digitálny Časovač,Kuchynský budík,odpočítavanie, Až Časovač tabliet (biele tlačidlo)

Popis:

1. Hodiny:zobrazí H/Min/Sec(AM/PM) 2. Počítať Časovač:23hours,59minutes 3. Odpočítavanie Časovača:4 sady.99hours, 4. Vyžaduje:2 x 1,5 V batérie(nie sú súčasťou) 5. Veľký LCD displej s zreteľné a dobre čitateľné informácie na obrazovke

6. Flexibilný dizajn vhodný ako stand-alone na stole alebo magnet na chladničku 7. K dispozícii priestor pre prispôsobené logo potlačou 8. LCD veľkosť obrazovky:43x55mm 9. Rozmery: 125.5*88.5*23.5 mm 10. Prevádzková Teplota:Štandardné 0°C až 50°C 11. Poskytujú OEM/ODM iných výrobkov, Zabezpečiť, aby zákazníci budú spokojní pre náš produkt dizajn.

OBCHOD POLITIKY:

Platba 1. Akceptujeme Alipay. 2. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 3. Ak nemôžete platby okamžite po aukcia,prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova platby. Priateľské poradiť platiť čoskoro, tak, že môžeme usporiadať zásielky, akonáhle je to možné. Doprava 1. Doprava po celom svete(s Výnimkou niektorých krajinách). Za normálnych okolností, to bude trvať 7-22 pracovných dní dorazí(Sat. & Sun. & Sviatok vylúčené.) 2. Položky sú všeobecne dodávaný s 1-3 pracovný deň po vaša platba bola zúčtovaná (Sat. & Sun. & Sviatok vylúčené.) 3. Dane a poplatku nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu. tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. 4. Poznámka: dúfame, že príde na čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závislá na logistické spoločnosti a miestne počasie, zvyky/ciel, poštovné, dúfam, že sa vám za pochopenie. 5. Ak ste nedostali vašu položky do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať informácie o doručení a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka. 6.Prosím, vyplňte kompletný príjemca meno a adresu pre doručenie & kontaktné informácie. Záruka 1. Ak ste dostali nesprávne, poškodené, chybné alebo položku nie, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás pre čiastočné/plné náhrady alebo výmeny na naše náklady. 2. Dostať výrobok do 7 dní, budeme radi, výmenu, alebo vrátenie peňazí na vás, ako dlho, ako všetky originálne balenie a príslušenstvo sú v pôvodnom stave. 3. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, a my sa budeme snažiť vyriešiť. 4. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka. Vrátenie a Náhrada 1. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod na návrat. 2. Ak vracia za kvalitu výrobkov problémy,vrátime vám plnú víťazná cenová ponuka, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, po oboch Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Ona-hlada-jeho.sk. alebo môžete vybrať, či sa majú náhradu. Spätná väzba 1. Spätná väzba je veľmi dôležité,dúfame, že nás môžete kontaktovať bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu,aby sme mohli v našich silách, aby ste sa spokojní. Negatívna spätná väzba nemôže vyriešiť všetky problémy, ak nevieme veci. 2. Keď sa zobrazí položka a spokojní s produktom, prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 skóre DSR, budeme veľmi ocenil. Na druhej strane,váš názor môže byť použitý ako nakupovanie,-odkazy na iných kupujúcich.

  • Použitie: KUCHYŇA
  • Názov Značky: Foundown
  • Teória: počítadlo
  • Číslo Modelu: FO-KT002
  • Druh: Mini

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie