Popis produktu

1pc 1/4" Stopkou Kolo Nos Router Bit s Ramienka Ložisko - 1/2" W x 3/8" H rezný Nástroj Na obrábanie Dreva

Popis Ideálny pre okrúhly nos hlboký a vzor a šablóny, smerovanie . Dve flauta karbidu rezačky a 1/4" smerovač bit ramienka.

FAQ

Otázka:Ako sledovať položky dodávané v Číne Príspevok? Odpoveď:môžete sledovať tento odkaz: www.17track.net Otázka:Je vaša cena obsahovať vlastné dane? Odpoveď:Nie, kupujúci je potrebné zaplatiť vlastnú daňovú závisí od rôznych krajov. Otázka:Ako môžem predísť extra vlastné poplatok? Odpoveď: Skontrolujte, s miestnymi DHL/TNT/UPS, že koľko hodnota faktúry je zadarmo vlastné poplatok. Potom povedzte nám a môžeme písať nižšiu cenu na faktúre. Otázka: Ak nechcem, aby sa položky, môžem sa vrátiť? Odpoveď: tovar môže demaged keď dlho doručenie, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru, pokiaľ sme sentthe zle tovaru alebo máte problémy s kvalitou výrobkov. Otázka: Ako môžem vytvoriť veľké, aby s málo nižšiu cenu? Odpoveď: Ak potrebujete veľkú objednávku , môžete urobiť, nezaplatené objednávky. Potom skúste nás kontaktovať ohľadom ďalších podrobností

Spätná VÄZBA

Vaša spätná väzba znamená veľa pre nás a aj ostatným kupujúcim, ako ste vy. Odpoveď:Ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, 5stars spätná väzba bude veľký appriciated. B:v Prípade, že niečo nie ste saticfied, pls skúste nechať správu alebo eamil nám pred bezkarbónového negatívna spätná väzba alebo otvoreného sporu. Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť problém s tým najlepším riešením. Vďaka.

  • Materiál: Rýchloreznej Ocele
  • Priemer: 12,7 mm
  • Druh: Konkávne Polomer Frézy
  • Názov Značky: OLOEY
  • Číslo Modelu: BTL113
  • Celková Dĺžka: 52mm

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie