Odmena Grafy Pre Deti Odmenu Magnetické Nálepky Vzdelávacie Hračky anglického Slova Obrázok Zodpovedajúce Hra pre Deti Darček

Dostupnosť: Skladom

€20.50 €14.35

Popis produktu

Popis

"Daskid Deti Správanie Fuška Graf" je magnetické suché stieracie graf pre deti od 3 rokov a hore, ktorá sa zameriava na podporu samostatnosti a zodpovednosti v ranom veku. Odmena graf berie na vedomie detí pozitívne zmeny v správaní doma, v škole a/alebo triede, odmeňovaním ich a udržať ich motivovaní pokračovať, bol zodpovedný.

Deti sa môžu zbierať hviezdy pre deti fuška graf zakaždým, keď sa preukázať príslušné správanie a potom exchange hviezdy na odmenu neskôr.

Fuška Graf možno použiť až pre 3 deti! Použiť ju namiesto vaše správanie klip graf.

Zahŕňa:

Magnetické Suché stieracie Star Graf 40*30 CM s Magnetickým podkladom & Visí slučky, ktoré môžu byť použité na chladničku alebo na stenu.

"Celý Chrbát je Magnetický". Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, odstrániť string pri uvádzaní na chladničke.Reťazec môže byť vždy umiestnené späť, ak budete chcieť zavesiť ho na stenu.

20 Úžasné Magnetické Práce s Kid Friendly vzory! Obrázky určené na pomoc mladým deti nezávisle rozpoznať úlohy.

300 Magnetické Hviezdy v 3 rôznych farbách, 100 Červená, 100 Modrá a 100 Zelené. Magnetické hviezdy funguje lepšie, potom správanie nálepky.

1 KS Magnetický Suché stieracie Značky

Domáce práce a Hviezdy môže byť aj vyplnené so Suchou Vymazať Značku! Môžete napísať svoj vlastný domáce práce zoznamu.

- -_- -

- -_- -

  • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
  • Materiál: kartón
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: ŠŤASTNÝ MONKEY

Recenzie

Ru4bappa | 2020-09-04

De muy buena calidad. El envío llegó rápido! Las estrellas son imanes que se pueden reutilizar, así que fantástico!! Lo recomiendo 100%

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie