Silikón Premium Tvárny Penis Krúžok, 3 V 1 Povznášajúci Penis Krúžok Pre Mužskej Erekcie, Zvýšenie Ultra Mäkké Dick Krúžok Mužské Sexuálne Hračky

Dostupnosť: Skladom

€11.47 €5.62

Popis produktu

2 V 1 ZVYŠOVANIE účinnosti - To Adorime penis krúžok, je bezprecedentné, kombinovanie penis povznášajúci funkciu s kohút zamykanie účinnosti, ktorý robí váš penis väčší a sexuálne trvajúca dlhší čas. Vám ponúka dvojité erekcie zvyšovanie účinnosti v rovnakom čase.

ERGONOMICKÉ a ANTI-PROTIŠMYKOVÉ DIZAJN Navrhnutý s vynikajúcou ergonómiou, semenníky krúžok zábaly dokonale na svoj penis a semenníky pre väčšie a tvrdšie erekcie. A žaluďa krúžok môže pomôcť celý krúžok pobyt na správne miesto ešte ste tlačením.

ZAHUSŤOVANIE VEĽKOSŤ & ZVÝŠENIE ZÁBAVA - Tam sú niektoré zdvihol bubliny na žaluďa krúžok, takže váš penis bude pribrala na väčšiu veľkosť, a viac stimulácia bude ponúkol jej, keď budete nosiť ju počas sexu hrať.

NEPREMOKAVÉ & SKIN-PRÍJEMNÝ MATERIÁL - Tento penis krúžok je vyrobený z mäkkého & 100% tela-bezpečný silikón, ako aj vodotesný, takže je jednoduché, čisté a bezpečné pre vloženie sexuálnej hry. Budete mať príjemné vlhké zábava, ak ju použijete s partnermi v kúpeľni.

DISKRÉTNE BALENIE - Zákazník uspokojivé, je našou najvyššou prioritou. To je dôvod, prečo všetky Adorime výrobky sú dodávané v diskrétne balenie zabezpečiť zákazníkov ochrany osobných údajov.

Žaluďa krúžok sa zahustiť kryt muža žaluďa, aby vložiť zahustenie, ktoré prináša jej viac nezabudnuteľné splnené pocit. A semenníky prsteň sa obmedziť cyklus prietok krvi v kohút, aby ho silnejšiu erekciu a aj udržať erekciu pre dlhšie časové obdobie. S pomocou zvýšenie krúžok, budete silnejší aby jej vyvrcholenie.

Povznášajúci Svoj Penis, Stať Sa Viac Vášnivý

Tento mužského pohlavia krúžok je navrhnuté ergonomicky, aby povznesenie kohút. Nosenie tohto kruhu, mužské osobné časť bude viac erekciu, ktorá bude u stať sa viac vášnivý. Ona sa zachytí s vašou silnejšie a silnejšie mužské sexuálne čaro. Premium Tvárny & Koži-priateľský

Nebude tesný alebo nepríjemné, ale určite sa na to, čo je určené urobiť. Soft & Flexibilné Silikónové

100% Wateproof tak, aby ho bolo možné ľahko čistiť. A To sa môže pridať nejaké špeciálne sexuálne zábavu na vás aj vo váš čas kúpania.

  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Nemravný Obrázok: No
  • Materiál: Silikónové
  • Číslo Modelu: Penis krúžok
  • Položka Druh: Penis krúžok
  • č vibrátory: Sex Shop
  • Dobrý darček: hračky pre dospelých
  • Názov Značky: YEAIN

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie