BAFANG Motorových Kolies 36V 250W Klince Elektrické Kolo Auta bez Batérie 8FUN Hub Motorových e Bicykel Bicykel Elektrický Bicykel na prestavbu

Dostupnosť: Skladom

€214.42 €152.24

Popis produktu

Chcete vlastniť veľmi cool elektrickej energie E-bike,tak, že môžete ísť na radosť jazdiť bez námahy? Páči sa vám starať o moc, vysoký výkon Elektrický Bicykel bude stáť ? Predstavujeme zbrusu BAFANG (8FUN) Elektrický Bicykel Hub, na prestavbu, ktorá spĺňa ste požiadavka prevod bicykli elektrickým pohonom E-bike v oveľa viac rozumnú cenu.Tento špičkový elektrický bicykel kit systém je pre tých, ktorí chcú to najlepšie z najlepšieho výkonu, účinnosti, hmotnosť, stealth a kompatibilné s everybike štýl.

Bafang klince conveersion auta budúcnosti

* Jednoduché Previesť, DIY predné koleso klince na prestavbu na bicykel s predným drop out veľkosť "100-105 mm". Ľahko previesť pedál bike do motorizované bicykli do 1 hodiny. * Bafang Klasická Stabilný Systém Pohonu, Vysoká kvalita Bafang predné-drive motor, ktorý je kompatibilný s kotúčovou brzdou a V brzdy, má menovitý výkon 36V 250W-500W, poskytuje ideálny výkon pre vozidlá. Silný a účinný, tento motor výrazne zvyšuje pohodlie pri jazde a je vhodná pre turistické bicykle, dochádzajúci bicykle a horské bicykle. * Super Cena-Efektívne, rýchlosť až 35-40 KM, účinnosti ≥ 80%; Č lítiovej batérie, môžete DIY vlastnej batérie. Brzdové Páky odrežte napájací zdroj motor bezpečne. * Kompletným Príslušenstvom, Prichádza s všetky potrebné príslušenstvo. Predné koleso & motor, regulátor DC, brzdové úrovni, palec plyn(Voliteľné), regulátor prípade, LED/LCD displej, Motor kábel, PAS, nepremokavé hlavný kábel, LED predné svetlo strážných podľa displej

Tento kit je dodávaný s všetko, čo potrebujete previesť na bicykli do elektrický bicykel, len bez batérie a nabíjačky. . Toto je baliaci list: (1) 1* Predné Bafang Motorové Kolieska 36v250w Ráfika: 26",700 C(28") Farba: Sliver white (2) 1* Snímač Rýchlosti & Senzor disk doska ( PAS ) (3) 1* Displej ( LED displej /LCD display /S900LCD/S6LCD ) (4) 1* Vodotesný Hlavného Kábla (5) 2* Power Cut-off Brzdové Páčky/ Brzda Senzora (6) 1* Plyn ( Palec Plyn alebo Pol Twist alebo Twist Plyn ) (7) 1* Regulátor (8)1* Regulátor okno (9)1* Vedúci Svetlo (10) Iné Príslušenstvo Láskavo nechajte nás, aby správu v tomto formáte po zadaní objednávky: 1. Predné motora 2.Rim veľkosť: 26",700 C(28") 3.Plyn: palec/pol plyn/twist Ak nechcete zanechať správu k nám, budeme vybrať brzdové páky a palec plyn pre vás. Vďaka!

Po prijímať objednávky, budeme ju vyskúšať pred balík, uistite sa, že každá časti funguje dobre, a každý pozemok bude pridať manue a cetificate, ak akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Po-Predajný Servis

1. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 2. Po tom, ako dostanete tovar, ak nechcete vedieť, ako ho použiť, prosím, cítiť sa slobodne, kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, na riešenie všetkých problémov. 3. Zadarmo náhradné príslušenstvo, ak to prichádza s škody 4. Ak máte pocit, že služba nie sme dosť dobrí, povedzte nám, prosím, Budeme ocenia váš návrh a my budeme pokračovať v zlepšovaní sa.

 • Bicykel Typ: Mountain Road Bike/ Elektrický bicykel
 • Typ Motora: 8FUN striedavé hub motora
 • Displej: LED/LCD/S900/S6
 • Dizajn: Striedavé
 • Drôt: Nepremokavé
 • Názov produktu: Bafang Elektrický bicykel na prestavbu
 • Poloha: Predné Motorových Kolies
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Príkon: 250W
 • Votage: 36v
 • Napätie: 36V
 • farba: Biela strieborná
 • Batérie: bez batérie

Recenzie

Tzehan Dk | 2020-09-23

An excellent seller, if there are problems trying to help them solve! The wheel is good, the spokes are stretched out, really Bafang, outside only a sticker about it says and inside is already casting. And yes, 250W is very good pulling. Inside the grease is available. The truth is not straight light, as if the bearings were not lost, although there is grease.

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie