Popis produktu

2,5 X 3,5 X Binokulárne Zubné Loupe Chirurgia Chirurgické Zväčšovacie Sklo Zdravotnícke Prevádzky Loupe

Zväčšenie: 2,5 X Pracovná vzdialenosť: 260-380mm zorné Pole: 100 mm Hĺbka poľa: 90 mm Zväčšenie: 3,5 X Pracovná vzdialenosť: 260-380mm zorné Pole: 90 mm Hĺbka poľa: 80mm

1.Ona-hlada-jeho.sk podporuje Alipay,Visa, MasterCard, Maestro Debetnej Karty,Western Union, Bankový Prevod, Webmoney, QiWi Peňaženky a Boleto cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 2.Prosím, byť istí, že vaša platba je bezpečne uchovávať Ona-hlada-jeho.sk, kým sa potvrdí doručenie objednávky. 1.Zaručujeme, loď tovaru sa do omeškania manipulácia čas po potvrdenie platby, s výnimkou dovolenku. 2.Máme loď v Číne pošta,EMS,DHL,Fedex,podľa vášho výberu pri zadávaní objednávky . 3.Ak nechcete prijímať položky po 60 dní ,prosím, neváhajte nás kontaktovať.Budeme robiť všetko naše úsilie na vyriešenie problému. 4. V dôsledku rôznych politík v rôznych krajinách, môže byť colné daň, ktorá by mala byť zaplatená kupujúcim. To je uncertian. Nebudeme mať žiadnu zodpovednosť za akékoľvek dane, sa vyskytujú v cieľových krajín. Nie sme zodpovednosť za meškanie spôsobené ciel,Dovozných ciel,daní alebo iných colných poplatkov. Pred nákupom, vítame vás, kontaktujte nás na akékoľvek otázky, ktoré máte produkty, ktoré vás zaujímajú. Ak ste sa nemusíte uspokojiť s produktom, ktorý ste si kúpili, prosím, kontaktujte nás prvý. Môžete produkt vrátiť na výmenu alebo vrátenie peňazí. V tomto prípade, kupujúci by mali platiť pre obe expedičný poplatok za odosielanie & návrate. Za chybné položky, alebo položiek opravy, kupujúci by mali platiť vrátiť prepravné a budeme loď výmenu zadarmo.(Použiteľné len pre položky po obdržaní v 60 dní.) Pre DOA produkt, máme právo požiadať kupujúci poskytujú obrázky/ videá. Po tom, čo sme confiirm situácie, zabezpečíme vám vrátenie peňazí alebo výmeny na vašu voľbu. Všetky výrobky sú dobre testované pred odoslaním. Ak akékoľvek DOA zásielky máš, prosím, kontaktujte nás prvý namiesto otvorených sporov. My vás budeme kontaktovať do 24 hodín a pomoci za akékoľvek questionis. Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty a ďakujeme za vašu spoluprácu!

1. Ste spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi položky a služby.

2. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

3. Vaše povzbudenie a podpora je neustále vpred hybnosti.

Ďakujem vám veľmi pekne!

Všetko Najlepšie!

Ďakujeme!

  • Číslo Modelu: Black Zubné Loupe
  • Štýl: nosenie
  • Materiál: Kov
  • Zdroj Svetla: ŽIADNE
  • So Svetlom, Alebo Nie: No
  • Názov Značky: SRATE

Recenzie

Misenko Martin | 2020-10-11

The magnifying glass binoculars are not adjustable, it's a shame

3 / 5

Didima666 | 2020-09-16

For work, the focus can be slightly smaller, but you can get used to it, but the grip for comfortable work is very small, slightly moved his head and everything was spread, wind money in work plan, either have stone neck, much cheaper 2,5 multiples, with less focusing distance and more comfortable grip in operation.

4 / 5

G Guzey1905 | 2020-11-23

Product not recommended This rope for money. Hope שהמוכר Being with me contact

1 / 5

Jhkoster | 2020-08-31

Top!!

5 / 5

Rlapidus Yuliyh1986kn | 2020-12-11

Top Product as ad perfect, arrived fast and well packed. Recommend

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie