130ft/40m Vodotesné Podvodné Bývanie Fotoaparát Potápanie Prípade Fujifilm fuji X-T20 XT20 X-T10 XT10 16-50 mm Objektív Kryt, Taška

Dostupnosť: Skladom

€191.15 €152.92

Popis produktu

Popis:

Platné model: profesionálne navrhnutý pre Fujifilm XT-20 XT-10 Široko použitie: Ideálne pre streľbu vody-aktivity fotografie, ako streľba počas surfovanie, šnorchlovanie alebo potápanie pod vodou 40 metrov,to môže tiež byť použité v rámci daždivé, zasnežené, veterno, prach alebo zablatené okolností. Jednoduché a bezpečné použitie: Každý byt je testované jednotlivo, aby sa zabránilo akejkoľvek nehody. Stačí vložiť vašu digitálny fotoaparát v Mori Žaby potápanie prípade, a budete môcť prijať krásne obrázky v hĺbke až 40 metrov/130 ft. Dokonalý zážitok: To môže byť pripojený flash,fill-in svetlo,rukoväť a iných zariadení, poskytuje 360-stupeň plnú ochranu pre váš fotoaparát, vám bezprecedentné streľba skúsenosti.

Pozor pred použitím:

Skontrolujte, či dobrý výkon prvý. Tiež skontrolujte, či majú piesku a prachu vo vnútri prípade. Musí zavrieť vodotesné puzdro a dať ju do podvodného najmenej 200 mm hlboké s 5 Minút na stav rozoberať, ale nepremokavé olej s kamerou.prosím test prípade bez fotoaparát na váš prvý ponor. Uistite sa, že tam nie je voda vo vnútri. Potom dal svoj fotoaparát do vodotesné puzdro.

Balenie obsahuje:

1x Vodotesné puzdro 1x Krku Pásy 1x Zápästie Lano 1x O-krúžok Tesnenie 1x Použiť Manuálne

  • Štýl: Kabelky
  • Názov Značky: seafrogs
  • Druh: Fotoaparát Tašky
  • Použitie: Univerzálny
  • Číslo Modelu: pre Fujifilm fuji X-T20 / X-T10
  • Package: Áno

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie