Ohňovzdorné Koberec Grilovanie Mat Laminát Kremíka Koberec Polkruhová Spomaľovač Horenia Koberec ohnisko Mat Vonkajšie GRILOVANIE Nástroj

Dostupnosť: Skladom

€19.09 €13.36

Popis produktu

Odrážky:

1、Ohňovzdorné Pad: Tento ohňovzdorné pad môže byť tiež použitý ako izolácia alebo tepelný štít. Krb zabraňuje uhlia z pádu. Nemusíte sa obávať požiaru náhodnému pádu na podlahu a spôsobiť požiar. Táto podložka má veľmi dobré spomaľovač horenia účinok.

2、Najvyššej Kvality: Vyrobené zo 100% kvalitnej spomaľujúce horenie materiály, odolné materiály. Skladá sa z dvoch vrstiev oxidu kremičitého-potiahnuté sklenené vlákna, textílie a vrstva ohňovzdorné film maximalizovať požiarnej odolnosti.

3、Prežitie Núdzové Prikrývky: môže sa použiť na hasenie malých požiarov bez toho, že ako chaotický ako bežné hasiace prístroje. To môže zastaviť oheň kvapaliny alebo mastnoty okamžite rezanie vypnúť prívod kyslíka pre oheň. To môže tiež byť použitý v rôznych typoch požiarov.

4、Jednoduché: Stačí vytiahnuť dole a hasiaca deka, šíreniu požiaru deku, a pomaly zahodiť hasiaca deka na pokrytie oheň. (Uistite sa, nechať ho sedieť na niekoľko sekúnd.) Vypnite sporák, alebo akýkoľvek zdroj tepla.

5、Ideálne Záchranu: Tento hasiaci prístroj je ideálnou voľbou pre záchranu. Je netoxická a bezpečná pre dospelých, deti a domáce zvieratá. V prípade núdze, môže byť ľahko uložené v kuchynskej linke. Dôrazne sa odporúča, aby kuchyňa, krb, camping, kancelárie, gril, atď. v okolí.

Špecifikácia:

Názov: Ohnisko Mat

Veľkosť: cca 50*80 cm/19.69*31.50 palca, cca 50*100 cm/19.69*39.37 palca, cca 100*150 cm/39.37*59.06 palec

Materiál: laminát

Farba: čierna

Balenie Zoznam:

1PCS*ohnisko Mat

  • Číslo Modelu: Krb Fireproofing mat
  • Terasové Ohrievače Typ: Iné
  • Materiál:
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie