Smart Home 10 rokov výrobca GVS K-bus KNX/EIB KNX Prepínanie Pohonu 4 násobne 16A Prepínač Servomotora

Dostupnosť: Skladom

€150.95

Popis produktu

Prehľad Rýchle Podrobnosti

Miesto Pôvodu: Guangdong, Čína (pevninská časť)) Značka Meno: K-BUS

Číslo modelu: KA/R0416.1 Max. Napätie: Autobus napätie: 21~30V DC, cez EIB bus

Príkon: Max.360 mW, Výstup: 4ch

Menovité Napätie Prúd: 250V AC ( 50/60 Hz), 6A 10A 16A 20A Spojenia: EIB / KNX, cez autobusové spojenie terminálu (priemer 0.8 mm)

V prevádzke: Zelená LED indikuje správnu zariadenie fungovania Operačného / Displej: Červená LED & Zatlačte Tlačidlo pre fyzickú adresu

Prevádzková Teplota: -5℃~45℃ Inštalácia: na 35mm DIN lištu

Max. Aktuálne: 12mA

Funkcia

Prepínanie pohonov sú modulárne inštalačné zariadenia, s 2, 8 a 12 výstupmi pre výber, používanie EIB AUTOBUSOVÉ spojenie svorky na pripojenie do systému. Prepínanie pohonov sú pripojené k zdroju napájania priamo namiesto extra napätia. Je schopný používať Inžinierstva Nástroj Software ETS (ETS2 v1.3 alebo novší) s VD2/VD3 súbor na pridelenie fyzickú adresu a nastaviť parametre, ale VD3 súbor importovaný je potrebné pre EST3 softvéru.

Je schopný prejsť od 4 do 12 nezávislé elektrické AC zaťaženie alebo trojfázový zaťaženie prepínačom pohony s maximálnym výkonom 16A za výstup a ručné prepínanie, ako aj viditeľné prepínanie stavu.

Tam sú rovnaké nasledujúce programové funkcie pre každý výstup: časovej funkcie: on/off odkladu schodisko funkciu s varovaním a nastaviteľné osvetlenie schodiska čas scény, predvolené kontroly: 8 bit/1bit logické operácie: A, ALEBO, XOR, brány funkcia stav odpoveď vynútené operácie a bezpečnú funkciu prahová funkcia nastavenie kontroly elektro tepelný ventil, funkcia výber preferovaného stavu po autobusovej napätie zlyhanie a obnovy

Možnosť Aj Dodania

Možnosť aj dodania: 2000 Ks/Ks / Týždeň KNX Prepínač Servomotora

Balenie A Dodávky

Balenie Podrobnosti: Balené v kartónoch

KNX Prepínač Servomotora

Port: GUANGZHOU

KNX Riešenie

GVS , Profesionálne výrobcu od roku 1999 , specilizing v KNX/EIB Smart Home/Office/Hotel/Stavebné Riešenie a KNX Produkty.

Prečo Si Vybrať Nás?

KNX

S cieľom previesť kontrolu údajov pre všetky stavebné komponenty riadenia, systém, je nutné, že skoncuje s problémami izolované zariadenia, ktoré zabezpečia, že všetky komponenty komunikovať cez jeden spoločný jazyk: stručne povedané, systém, ako je výrobca a aplikačné domény nezávislé KNX Autobus. Tento štandard je založený na viac ako 20 rokov skúseností na trhu, okrem iného s predchádzajúcimi systémami KNX: EIB, EHS a BatiBUS . Cez KNX médium, na ktoré majú všetci bus zariadenia sú pripojené (twisted pair, rádio frekvencia, výkon line alebo IP/Ethernet), sú schopné vymieňať si informácie.

Bus zariadenia môže byť buď senzory alebo ovládače potrebné na kontrolu riadenia budovy zariadenia ako napr.: osvetlenie, rolety / žalúzie, bezpečnostné systémy, hospodárenie s energiou, vykurovacie, ventilačné a klimatizačné systémy, signalizačné a monitorovacie systémy, rozhrania služby a budovanie systémov riadenia, diaľkové ovládanie, meranie, audio / video control, biela technika, atď.

Všetky tieto funkcie možno ovládať, monitorovať a signalizovaná prostredníctvom jednotného systému bez potreby pre extra kontrolu centrá.

Informácie O Firme

GVS je jedným z najlepších dodávateľov špecializuje na Výskum, Vývoj a výrobu domov a automatizácii budov produkty, ktoré obsahuje Dotykový displej/push Panely, jas/pohybové Senzory, dimmer/switch/shutter Pohony, Napájanie, KNX na IP/RS232/RS485 Protokol Prevodníky, KNX/DALIHO, Brány, Vstupy, IR Vysielača, Softvérov, ďalšie Moduly a pod.

GVS & KNX Čína je prvou spoločnosťou, ktorá predstavila KNX normy KNX medzinárodných výrobcov Členských KNX Členských prvý tréning centrá v Číne autorizovaný KNX Združenia sa Zameriavajú na Výskum, Vývoj a výroba KNX Produkty KNX výrobné podniky s najsilnejším komplexné sila v Číne

GVS História

2018: stal prvým rodák rotujúce predseda KNX ČÍNA

2017: oficiálne vstúpila na Nový OTC Trhu a stali kótované spoločnosti

2015: stal prvým rodák členom predstavenstva KNX Čína

2013: stať Členov Rady IEEE1888.4—Smart Home Štandardné Aplikácie Pracovné Skupiny

2012: vyhral "v Číne Top Desať značky Smart Home Control"

2011: "2011 Digitálny Home Súťaže Inovácie Achievement Award"

2011: "Čína Desať Značiek Monitorovanie a Inteligentné Osvetlenie Inteligentných Budov Značkou"

2010: vyhral "2010 Čína KNX Application Award"

V roku 2008 sa stal jedným z prvých Čínske spoločnosti, aby sa pripojili KNX Združenia a stať sa členom KNX výrobcov

2007: prvýkrát začala TFT LCD modul v Číne

2005: vyhral "Informatizácia Aplikácia Modelu v elektronickom Priemysle"

2004: Globálne predaje Video Dvere na Displeji Telefónu Modul zaradený Č. 1

2001: Národná predaj Displeja Modul zaradený Č. 1

1999: Video-hviezdičkový Skupina bola zriadená.

  • Číslo Modelu: KA/R 0416.1

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie