Kvapalina mäkké silikónové puzdro pre Samsung Galaxy s rezacím zariadením S10 Plus-Originálny dizajn

Dostupnosť: Skladom

€8.39

Popis produktu

Vlastnosti [Tekutý silikónový Materiál]: kvapalina silikónové puzdro, materiál, z ktorého je rovnaký ako Samsung kryty, ponúka trvanlivé dve vrstvy konštrukcie vystužené silu a jemnosť na dotyk. Okrem toho mikrovlákna vnútorný vankúš uvoľňuje všetky oderu, ktoré sa môžu vyskytnúť, keď vítajú každého rohu. [Epické presnosť]: navrhnuté s Samsung, v prípade takto všetky jeho línie a tvaru tekuté silikónové puzdro pre Samsung perfektne hodí na ovládanie hlasitosti, sleep/aktivačné tlačidlo a krivky vášho prístroja. Dotknite sa tlačidla sa vzťahuje na citlivé na dotyk a jednoduchý prístup. [Elegantné a štýlové]; poistné gumené puzdro pre Samsung stojí a dáva dôveru a vycibreného vkusu na svojho učiteľa. Je to vždy v suchu a čistote, pretože je veľmi ľahko sa čistí prach a nečistoty z bývania. [Ľahko sa čistí]: škvrny pripojené prípade je ľahko čistiť vlhkou handričkou. Udržať váš Samsung prípade vždy čisté. [Premium service]: 365 Dní záruka, prosím, kontaktovať, ak máte akékoľvek problémy. [Odolné 3 tier štruktúra] tekutý silikón, pevný PC a mäkkého mikrovlákna podšívka chráni pred poškriabaním a dáva nárazuvzdorný ochranu. [Full Protection] kryt pokrýva tlačidlá. 1.2 mm vyvýšených častí, ktoré pomáhajú chrániť displej a objektív fotoaparátu proti poškriabaniu v priamom kontakte s povrchom. [Jednoduchá inštalácia] spodný materiál je vyrobený z tekutého silikónu, takže je jednoduchšie na inštaláciu. Môžete ľahko vložiť pole od nižšie. [Perfektný Zápas Color] upgrade Samsung výberom z rôznych farebných možností! [Ultratenké a podporuje bezdrôtové nabíjanie] tento Samsung prípade je len 1 mm hrubé, váha 18 g, podporuje bezdrôtové nabíjanie bez odstránenia prípade. To nepridá extra váhu vášho prístroja a úplne zachováva ľahké, tenké dotyk. [Hladká, non-slip matný povrch] vysoko kvalitné hladký matný povrch, ktorý je pozoruhodné, k zníženiu známky, odtlačky prstov alebo tuku vkladov, a ľahko sa čistí s alkoholom. [Perfektný] špeciálne vyrobené pre Samsung s jednoduchým prístupom na všetky tlačidlá, dokonale zapadajú speaker ports, slúchadlá, kamery atď. S 0,8 mm vysoký okraj obrazovky a 1,2 mm vysoké, fotoaparát okraj, aby sa zabránilo poškriabaniu na ploché povrchy. TEKUTÝ SILIKÓNOVÝ MATERIÁL elago prípade Samsung je vyrobený z tekutý silikónový materiál, ktorý vám poskytuje príjemný a mäkký pocit. Anti-odtlačkov prstov funkcie a nečistoty odpor udržať váš Samsung čistú po celý čas.

TRI-STUPŇOVÁ ŠTRUKTÚRA

Na elago silikónové puzdro má tri vrstvy štruktúry: silikónové Kvapaliny, tuhé PC a mäkkého mikrovlákna podšívka.

MÄKKÉ MIKROVLÁKNO PODŠÍVKA JE mäkká mikrovlákna, podšívka vo vnútri prípade sa zabránilo poškriabaniu a pomáhajú chrániť váš Samsung

PLNÚ OCHRANU

V prípade pokrýva celý telefón, bez spodnej časti, takže ľahký prístup pre nabíjačku, mikrofóny a reproduktor. Presné strojárstvo umožňuje plný prístup ku všetkým tlačidlá bez akéhokoľvek prerušenia.

ÚČTUJE BEZDRÔTOVÉ

Podporuje bezdrôtové nabíjanie, zatiaľ čo strecha je pokrytá. Nabíjanie LED zostane objavil pre vaše pohodlie.

  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Druh: Iné

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie