Africké Blackwood ,150x80x30 mm boxmaker, cigary krabice,Prak dreva časti, drevené polotovary, uchopenie bloky

Dostupnosť: Skladom

€28.71 €20.95

Popis produktu

Blackwood z Afriky Každý Kus

Veľkosť

150mm x 80 x 30 mm (+/- 1mm) Všetky materiály sú rezu rukou, tolorance je prijatý. Zoznam je za 1 kus sú suché a pripravené na použitie. Obrázky sú znázornenie toho, čo dostanete. Zobrazí sa podobný kúsok z tej istej populácie. 100% spokojnosť guranteed!

Tieto medzery sa neopracované rezivo . Drevo, tmel sa používa na oboch koncoch, aby sa zabránilo praskaniu.

My môžeme dodať prázdne, v akejkoľvek veľkosti a podmienky podľa vašich požiadaviek, ak máte nejaké špeciálne požiadavky, prosím, kontaktujte nás!

Dôvody, pozrite sa na moje ďalšie kvalitné prázdne.

Doprava:

KOMBINOVANÁ DOPRAVA: budem kombinovať dopravu na viacerých položiek, ktoré vám pomôžu ušetriť na poštovné.

Máme loď po celom svete. Cena závisí od krajiny a hmotnosti. Sme radi, že môžeme kombinovať poštovné pri nákupe viac ako jednu položku. Neváhajte a pošlite nám e-mail kontrola prepravných sadzieb.

Objednávky obvykle odosielame do 3 dní od prijatia platby.

Návrat politiky: NIE ZODPOVEDNÝ ZA VÝMENA MATERIÁL, KTORÝ MÁ PRASKNUTÝ v DÔSLEDKU NESPRÁVNEHO zaobchádzania a SKLADOVANIA. Ak nie ste spokojní, musíte nás o tom informovať do 2 pracovných dní po obdržaní vášho materiálu. Po kontaktovať nás môžete vrátiť vaše položky, na svoje náklady v rovnakom stave, bola odoslaná do 7 dní od doručenia pre výmenu, úveru alebo vrátenie peňazí zníženú o prepravné náklady, ktoré ste zaplatili na prijímať položky/položiek. Vrátenie bude poskytnutá iba na cenu položky/položiek zaplatené. Všetko sa vracia, musí byť prijaté v rovnakom stave, v akom boli odoslané k vám. ŽIADNE tovar bude prijatý, ak to bolo pozmenené akýmkoľvek spôsobom, ako napríklad: cut, obrátil sa, objavili, zošrotovanie, znečistený alebo poškodený.

  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Číslo Modelu: AB1583

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie